Nowości
Nowe dostawy i wdrożenia techniczne


  • Oferta Firmy RF

Wiertnica do betonu DME22SU
Doskonała wiertnica do ciężkich prac budowlanych

Tyrolit jest jednym z największych producentów narzędzi do szlifowania, cięcia i wiercenia, a także dostawcą systemów narzędzi i maszyn do obróbki kamienia. Branża budowlana, ze względu na swoją specyfiką wymaga stosowania niezawodnych technologii. Oferta Tyrolita w pełni zaspakaja technicznie i wytrzymałościowo najbardziej wymagających odbiorców przemysłowych.


czytaj całą informację

  • Oferta Firmy RF

Wózki Stahlwille
doskonałe niemieckie narzędzia dla profesjonalnych użytkowników

Z początkiem stycznia wprowadziliśmy do oferty wózki narzędziowe marki Stahlwille. Narzędzia i wyposażenie warsztatowe tej niemieckiej marki cieszą się uznaniem na całym świecie. Zostały  stworzone z myślą o profesjonalnych i wymagających użytkownikach.


czytaj całą informację

  • Nowości narzędziowe

Narzędzia nieiskrzące
Nowa gama narzędzi ręcznych do prac w strefach zagrożonych wybuchem

Dla potrzeb naszych Klientów postanowiliśmy znacznie poszerzyć ofertę narzędzi nieiskrzących do prac w strefach zagrożonych wybuchem.


czytaj całą informację

  • Sprzedaż maszyn JCB

Dostawa Minikoparek JCB 8018
Doskonały sprzęt o ogromnych możliwościach i niewielkich gabarytach

Przygotowujemy się do kolejnej dostawy sprzętu dla naszego strategicznego klienta. Tym razem są to doskonałe minikoparki 8018 marki JCB. Te niewielkie gabarytowo urządzenia posiadają silnik o pojemności 1,1 litra spełniający wymagania obecnej normy Tier III. Nowoczesna jednostka napędowa zapewnia o 11% większe osiągi przy tym samym zużyciu paliwa.


czytaj całą informację

  • Oferta Firmy RF

Dostawa pługo-piaskarki
Wywrotka MAN z funkcją odśnieżania i posypywania dróg

Nieuchronnie nadciąga sezon zimowy. Wszyscy przygotowujemy się do trudnych warunków na drogach. Dla potrzeb naszego klienta sprowadziliśmy wywrotkę MAN z pługiem i piaskarką. Mając taki sprzęt w gotowości zima wydaje się mniej groźna.


czytaj całą informację

Skontaktuj się z nami przez formularz

Zapraszamy do wysłania zapytanie.
Chętnie rozwiążemy Państwa techniczne problemy, udzielimy wyjaśnień i wesprzemy posiadaną wiedzą.

Czy zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę RF Rafał Frankus, z siedzibą przy ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 303, 60-406 Poznań, w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość?
Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo usunięcia danych w każdym czasie.